Luuleklubi

Loading Map....

04.02.2020

Tallinna Keskraamatukogu

Teisipäeval, 4. veebruaril kell 18.30 toimub Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) rõdusaalis luulehuviliste kohtumine „Luuleklubi”.

Üritusel loeme luuletusi, räägime luuleteostest ning luule kirjutamisest ja esitamisest. Seekordsel üritusel esitab luuletaja Anna Kaare enda kirjutatud luuletusi. Tema luuletusi on avaldatud kultuuriajakirjas Värske Rõhk. Eelmisel aasta toimunud üleriigilisel luulevõistluses Eesti Slämm saavutas ta teise koha. Tema loomingut esitanud Tallinn Fringe Festivalil ja kirjandusõhtul „Viimane neljapäev”. Anna Kaare on Kännukuke raamatukogu raamatukoguhoidja.

„Luuleklubi” toimub üks kord kuus, iga kuu teisel nädalal. Igal klubi kohtumisel tutvustab üks professionaalne luuletaja oma loomingut – raamatut või luuleblogi. Seejärel järgneb arutelu. Kõikidel osalejatel on võimalus enda või teiste autorite luuletusi esitada.

Osavõtt on tasuta ja oodatud on kõik, kellele luule huvi pakub.

Lisainfo: luule@nulltln.lib.ee ja 683 0917