Luulepiknik

Loading Map....

23.07.2020

Kännukuke raamatukogu

Neljapäeval, 23. juulil kell 18 toimub Kännukuke raamatukogu hoovis (E.Vilde tee 72) luulepiknik „Luule lainel”. Piknikul esinevad luuletajad Kätlin Kaldmaa ja Triin Paja. Luulepiknikul on ka vaba lava, kus soovi korral saavad osalejad oma luuletusi ette kanda.

Kätlin Kaldmaa on prosaist, luuletaja, lastekirjanik, tõlkija, kirjanduskriitik, ajakirjanik ja õpikute autor.  Triin Paja on noor luuletaja, kes pälvis käesoleval aastal luuletusega „Öö on pime nagu õdede juuksed” Juhan Liivi luuleauhinna.

Kännukuke raamatukogu hoovis toimuv luulepiknik on esimene kolmeosaliselt üritustesarjast.Järgmised „Luule lainel” piknikud toimuvad 12. augustil Laagna raamatukogu (Võru 11) hoovis ja 5. septembril Kadrioru raamatukogu (Koidula 12a) hoovis Kirjandustänava festivali raames.

Osavõtt on tasuta.

Võta kaasa piknikukorv ja -tekk ning tule luuleõhtut nautima.

Luulepiknike „Luule lainel” korraldamist toetab Eesti Kultuurkapital.