Luulepiknik

Loading Map....

12.08.2020

Laagna raamatukogu

Kolmapäeval, 12. augustil kell 18 toimub Laagna raamatukogu hoovis (Võru 11) luulepiknik „Luule lainel”. Piknikul esinevad luuletajad Mait Vaik ja Joonas Veelmaa. Luulepiknikul on ka vaba lava, kus soovi korral saavad osalejad oma luuletusi ette kanda.

Mait Vaik on luuletaja, kirjanik ja laulusõnade autor. Ta on kirjutanud laulusõnu ansamblitele Kosmikud, Vennaskond ja Sõpruse Puiestee.
Joonas Veelmaa on noor luuletaja, kes on esinenud erinevatel kirjandusüritusel, kõige tuntuim neist on kirjandusõhtu “Viimane neljapäev”.

Laagna raamatukogu hoovis toimuv luulepiknik on teine kolmeosaliselt üritustesarjast. Järgmine „Luule lainel” piknik toimub 5. septembril Kadrioru raamatukogu (Koidula 12a) hoovis, Kirjandustänava festivali raames.

Osavõtt on tasuta.

Võta kaasa piknikukorv, istumisalus või tekk ning tule luuleõhtut nautima.

Luulepiknike „Luule lainel” korraldamist toetab Eesti Kultuurkapital.