Mänguvõtteid lugemisoskuse arendamiseks eelkoolieas

Загрузка карты ....

16.10.2019

Tallinna Keskraamatukogu

Täiskasvanud Õppija Nädala raames kutsume huvilisi kolmapäeval, 16.oktoobril kell 10.30-14 Tallinna Keskraamatukogu (Estonis pst 8) suurde saali koolitusele „Mänguvõtteid lugemisoskuse arendamiseks eelkoolieas”.  Koolitusel saab ülevaate tähe-ja lugemismängudest.

Koolituse eesmärk on täiendada teadmisi ja oskusi tööks lugemisoskuse kujundamisel eakohase arenguga lastel koolieelses eas. Koolitaja Jelena Sepp selgitab, kuidas tekitada lapses huvi lugemise ja kirjutamise vastu, kasutades erinevaid praktilisi tegevusi.

Sihtgrupiks on lastevanemad ja alushariduse pedagoogid, assistendid, õpetaja abid, lapsehoidjad ning kõik, kes antud teema vastu huvi tunnevad.

Jelena Sepp on OÜ „Huvi“ tegevjuht ja koolitaja. Eesti Lugemisühingu juhatuse liige ja koolitusjuht.

Kohtade arv on piiratud! Eelregistreerimine: https://docs.google.com/forms/d/1ez7UpWpoe9r0WsmgjvENYKg_J_MbAPWhJoF9TS3J-NM/edit