Mis uudist, raamatukogu? Külas on Anti Saar

Kadrioru raamatukogu

“Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

19. aprillil kell 13.30 on Kadrioru raamatukogu (Koidula 12a) külaliseks lastekirjanik ja luuletaja Anti Saar, värske Eesti Kultuurkapitali kirjanduse sihtkapitali aastapreemia nominent. Tema kirjutatud raamatute rivi on juba nii pikk, et ei jõua kokku lugedagi ja auhindu on need saanud palju kordi. Kohtumisel kuuleb värskeid raamatu-uudiseid, loetakse luulet ning tutvutakse lasteajakirjadega. Registreerimine ja lisainfo 601 3420 või kadrioru@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.