“Mis uudist, raamatukogu?” – külas on illustraator Elina Sildre

Kalamaja raamatukogu

“Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

16. märtsil kell 12.00 tuleb Kalamaja raamatukogule (Kotzebue 9) külla koomiksikunstnik ja lasteraamatute illustraator Elina Sildre. Tema piltidega raamatuid on mitu korda tunnustatud 25 kauneima Eesti raamatu konkursil. Kohtumisel kuuleb värskeid raamatu-uudiseid ning tutvutakse lasteajakirjade uute numbritega. Registreerimine ja lisainfo 683 0970 või kalamaja@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.