“Mis uudist, raamatukogu?” – külla tuleb Helen Käit

Nõmme raamatukogu

Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

21. oktoobril kell 10.15 tuleb Nõmme raamatukogule (Raudtee 68) külla lastekirjanik Helen Käit. Külaline, kelle lemmikaineteks kooliajal olid matemaatika ja kirjandus, on kirjutanud nii täiskasvanutele kui ka lastele. Kirjanik tutvustab enda loomingut – mitmed tema kirjutatud lood on seotud Nõmmega. Eelregistreerimine ja lisainfo 672 3858 või nomme@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.