“Mis uudist, raamatukogu?” – külla tuleb Ilmar Tomusk

Map Unavailable

Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

7. oktoobril kell 11.00 tuleb Laagna raamatukogule (Võru 11) külla lastekirjanik Ilmar Tomusk. Tegemist on äärmiselt kogenud esinejaga, kelle lugusid on alati huvitav nii lugeda kui kuulata.  Muu hulgas vaadatakse üle ka värsked uudised ajakirjadest ja raamaturiiulitelt. Eelregistreerimine ja lisainfo 635 0020 või laagna@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.