“Mis uudist, raamatukogu?” – külla tuleb Indrek Koff

Paepealse raamatukogu

Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

3. veebruaril kell 10.00 tuleb Paepealse raamatukogule (P. Pinna 8) külla kirjanik Indrek Koff, kes on töötanud tõlgi ja tõlkijana. Lastele on ta tõlkinud Jean-Claude Mourlevat’ „Ookeani kutse” (Paabeli Torni tõlkeauhind 2014), kirjutanud mitmeid lasteraamatuid ning ka lastenäidendi „Laste hotell” (koos Eva Koffiga).

Muu hulgas vaadatakse üle ka värsked uudised ajakirjadest ja raamaturiiulitelt. Eelregistreerimine ja lisainfo 632 7463 või paepealse@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.