Noortekirjanduse päev

Tallinna Keskraamatukogu

Reedel, 14. aprillil ootab Tallinna Keskraamatukogu kõiki noortekirjanduse huvilisi osalema noortekirjanduse päeval „Noor loeb“.plakat

Otse-eetris pakutavas mitmekesises programmis leidub noortekirjandust ja -kirjanikke tutvustavaid üritusi. Noortekirjanduse päeva korraldab Tallinna Keskraamatukogu koostöös Eesti Noortekirjanduse Ühinguga.
Noortekirjanduse päeval antakse välja kaks Eesti noortekirjanduse auhinda. Margus Karu auhinnaga tunnustatakse möödunud aastal Tallinna Keskraamatukogust kõige enam laenatud Eesti noorteraamatu autorit. „Noor loeb” auhinna pälvivad noortele enim meeldinud 2022. aasta noorteromaanid.

Otse-eeter salvestatakse ja lisatakse inglise- ja venekeelsed subtiitrid Ave Mattheuse loengule.

Noortekirjanduse päeva kava leiab veebilehelt: keskraamatukogu.ee/noorloeb

Lisainfo: noorte@nulltln.lib.ee, 683 0913