Ökotuba: emadepäeva kaart pöörleva lillega!

Tallinna Keskraamatukogu

Ahoi! Et juba 14. mail on emadepäev, siis on paslik selleks aegsast valmistuda. Sellepärast kutsub Tallinna Keskraamatukogu Ökotuba lapsi meisterdama pöörleva lillega kaarte! Rohelisele pealinnale kohaselt kasutame selleks keskkonnasäästlikke materjale, sedakorda kartongpakendeid. On ju üsna arutu visata toodet ümbritsev kartong prügikasti ja minna siis uuesti poodi et osta meisterdamiseks kartongi? Kartongpakend sobib maalimiseks, šabloonide ja kujundite väljalõikamiseks ning kasvõi näiteks hampelmannide meisterdamiseks. Meie aga lõikame välja lilli ning kinnitame nad kaardile kahel erineval moel sedasi, et nad pöörlevad! Töötuba toimub 11. mail Tallinna Keskraamatukogu Estonia pst 8 lasteosakonnas algusega kell 15.30. Vahendid kohapeal.