Ökotuba: põlisrahvaste taimetarkused ja toidujulgeolek

Tallinna Keskraamatukogu

plakat26. oktoobri ökotoas, kui saak on korjatud ja salve pandud, on paras aeg teha ka kokkuvõtteid ja tähelepanekuid, et olla järgmisel aastal veel tublimad.

Arutame koos õpetaja ja ökoloogilise ilmavaate huviga noorkirjaniku Toomas Trapidoga, mil moel Maa suudab meid ka tulevikus toita ning kuidas saavad meile appi tulla teadmised, mis on ekstreemsetes oludes elanud põlisrahvastel juba iidsetest aegadest kasutusel.

Kuidas saavad kokku pärandteadmised ja innovatsioon? Kuidas on seotud muistsed asteegid ja hüdropoonsed farmid? Kui vana on vertikaalaiandus? Mis saab siis, kui vesi saab otsa? Tule ja mõtle kaasa Tallinna keskraamatukogu rõdusaalis kolmapäeval, 26. oktoobril kell 18. Üritus on tasuta. Huvilistel on võimalik kohapeal soetada ka Toomas Trapido raamatut “Lood, mis loovad”.

Lisainfo ls@nulltln.lib.ee ja tel. 6830917