Ökotuba: tule saarele sa!

Tallinna Keskraamatukogu

28. septembril kell 18 näitab Raamatukoguhoidja Tuuli pilte oma suvistest seiklustest Eesti saartel ja jagab infot, kuidas on kõige mõistlikum nende peale jõuda. Olete oodatud Estonia pst. 8 rõdusaali. Saarlastele tasuta, hiidlastelt üldse raha ei küsi. Tule kuulama ning jaga ka enda muljeid suvest, Eestimaast, saarte loodusest ja eluolust. Sõber võta kaasa, aga paat jäta parklasse.

Ökotuba on ürituste sari, mis pühendatud kestlikule maailmavaatele selle laiadele võimalustele. Kohtuda saab põnevate külalistega, asjalikku nõu taimeriigist kuni liblikate püüdmiseni ning raamatute parandamisest põlisrahvaste elutõdedeni, leida mõttekaaslasi ja äratada endas ökopisik. Jälgi kodulehte ja ürituste kalendrit!

Lisainfo: tel. 6830917 ja ls@nulltln.lib.ee