Õnnelik seenior raamatukogus: töötuba

Loading Map....

28.01.2020

Tallinna Keskraamatukogu

Teisipäeval, 28.01 kell 12 ootame teid töötuppa “Loovkirjutamine”. Töötuba viib läbi Mihkel Seeder, kes on VAT Teatri dramaturg ja juhendaja loovkirjutamiskoolis Drakadeemia. Loovkirjutamise õpetamisega on Mihkel tegelenud alates 2011. aastast. Ta on andnud töötube erinevates žanrites (draama, stsenaristika, proosa) nii professionaalidele kui algajatele, nii täiskasvanutele, üliõpilastele kui lastele. Lõpuks on saabunud Mihklil võimalus töötada ka eakamate kirjutajatega!

Töötoas tutvustab Mihkel erinevaid loovkirjutamisharjutusi, mille abil end inspireerida ja oma ideed paberile aidata. Töötuppa on oodatud kõigi loovžanrite huvilised. Oluline pole, kas olete varem midagi kirjutanud – töötoa jooksul saab loo kirja igaüks!