Pirita raamatukogu 75!

27.08.2022

Pirita raamatukogu

plakatPirita raamatukogul täitub sel aastal 75. juubel. Ootame teid seda tähtsat päeva koos meiega tähistama laupäeval, 27. augustil!

Kavas on palju põnevat igale vanusele ning toimub ka suur raamatutäika, kust igaüks omale soodsa hinnaga kirjandust koju kaasa osta saab.

KAVA:

• 11.00-13.00 Jooga ja meisterdamise töötoad lastele
    Joogat viib läbi imeline Reet Varik ning looduslike vahenditega meisterdamist tulevad juhendama Kerli ja Maarja MaaKerA huviringidest
    Vajalik eelregistreerimine!
  • 13.00 Alustab raamatuklubi uus hooaeg
    Ootame uudistama uusi huvilisi, arutleme suviste lugemiselamuste üle, jagame meenutusi Pirita raamatukogu ajaloost.
  • 14.00 Esineb Lagle Parek
    Ühiskonnategelane, poliitik ja Pirita kogukonna liige Lagle Parek on mänginud väga olulist rolli Eesti Vabariigi ja Tallinna linna arengus. Saab kuulda mõtisklusi vabast Eestist ning elust Pirital.
  • 15.00 Esineb kirjanik Ketlin Priilinn
    Ketlin Priilinn on kirjutanud kümneid raamatuid nii lastele, noortele kui täiskasvanutele. Saab kuulda raamatute kirjutamisest, autori loomingust ning tutvuda tema uhiuue ajaloolise romaaniga “Väike raamatupoodnik Alice”.

Ilusa ilma korral tegevused õues.

Tule veeda kogukonna seltsis üks tore päev!

Lisainfo ja tegevustele registreerimine: pirita@nulltln.lib.ee või 683 0955