Raamatukoguga sõbraks

Laen kaarti....

09.03.2019

Paepealse raamatukogu

Projekt viib pagulasperede lapsed Tallinna Keskraamatukogu erinevatesse osakondadesse ja haruraamatukogudesse, et tutvustada raamatukoguteenuseid. Projekti eesmärk on tutvustada raamatukogude poolt pakutavaid võimalusi, näidata uues riigis veel kohanevatele lastele, et nende uues kodulinnas on turvalisi, aga põnevaid kohti, kus oma vaba aega kvaliteetselt ja harivalt veeta. Usume, et just kodukohast põgenema pidanud perekondade lapsed on need, kes on haavatavad ja kes vajavad turvalist kohta väljaspool kodu, kus saab kohata uusi sõpru.

Seekordne kohtumine leiab aset Paepealse raamatukogus (P. Pinna 8), kus leiab aset raamatukogu ekskursioon ning koomiksite töötuba. Täpsemad kellaajad teatame ainult registreerunud osalejaile.

Projekti rahastab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Registreerimine ja lisainfo: kristel.palk@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0961

This project will take refugee children to different departments and branch libraries of Tallinn Central Library in order to introduce them with various library services. The aim of the project is to introduce different possibilities that our libraries offer and to show children, who are still adapting to their lives in a new country, that there are exciting places where they can spend their free time in a way that is educational and of good quality. We believe that children, who belong in families that have had to escape their homelands, are most vulnerable and in more need of a safe place outside of their home, where they can meet new friends.

This meeting will take place at the Paepealse library (P. Pinna 8), where the children will be taken on a library tour and will participate in a comic book workshop. A more detailed scheduled (with specific dates and times) will be provided to registered participants only.

The project is funded by the Estonian Gambling Tax Council.

Registration and extra info: kristel.palk@nulltln.lib.ee or by phone at 683 0961