Raamatutäika Tallinna Keskraamatukogus

Laen kaarti....

09.10.2019 - 10.10.2019

Tallinna Keskraamatukogu

Kolmapäeval, 9. oktoobril ja neljapäeval, 10. oktoobril kell 11-18 müüb Tallinna Keskraamatukogu täikal eestikeelset ilu-, teadmis- ja lastekirjandust, mida on raamatukogus suures eksemplaarsuses või millest on välja antud uusi trükke. Samuti saab osta vanemaid ajakirju. Raamatute ja ajakirjade hinnad on soodsad (alates 0,15 €). Raamatuid müüakse Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) suures saalis.

10. oktoobril kell 17.00 esineb täikal ka luuletaja, muusika ja rännumees Arvi Schasmin, kes esitab omakirjutatud luuletusi ja mängib puhkpilli didgeridoo.

Kõik huvilised on oodatud!

Täiendav info Tallinna Keskraamatukogu eestikeelse kirjanduse osakonna juhatajalt Reet Ojasoo´lt, telefon 683 0919, e-post reet.ojasoo@nulltln.lib.ee.