Raamatutäika võõrkeelse kirjanduse osakonnas

Loading Map....

10.12.2019 - 11.12.2019

Võõrkeelse kirjanduse osakond

Teisipäeval ja kolmapäeval, 10.-11. detsembril kell 12-18 müüb Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond (Liivalaia 40) täikal ilu-, teadmis- ja lastekirjandust, mida on raamatukogus suures eksemplaarsuses või millest on välja antud uusi trükke. Müügile tulevad raamatud erinevates keeltes (eesti, vene, inglise, prantsuse, saksa, soome, rootsi jne). Samuti on saadaval laias valikus sõnaraamatuid ja muid keeleõppematerjale.

Raamatute hinnad on soodsad (alates 0,15 €). Raamatuid müüakse osakonna loovuse toas.

Kõik huvilised on oodatud!

Täiendav info Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakonna juhatajalt Kristel Palgilt või pearaamatukoguhoidjalt Nadezhda Geryakilt, telefon 683 0961, e-post vko@nulltln.lib.ee.

NB! Tallinna Keskraamatukogu eestikeelse kirjanduse osakonna raamatutäika toimub 10. detsembril aadressil Estonia pst 8.