Kohad täitunud!Töötuba: KINTSUGI #rohelinepealinn

KINTSUGI
Kännukuke raamatukogus
25. märts algusega kell 12

Kintsugi on Jaapani kunstivorm ja filosoofia, mille väljenduseks on katkiste keraamiliste esemete parandamine. Kintsugi idee taga on mõistmine, et mõrad ja muud ebatäiused käivadki kaasas kasutamisega ning loovad ajalugu ning väärtust. Neid ei tohiks varjata, vaid omaks võtta. Vahest võtame ka enda ebatäiused, kogemused ja möödaniku omaks?

Ajalooline kintsugi protsess võib võtta nädalaid või lausa kuid. Kuid nagu tänapäeval kombeks, siis on ka kiiremaid lahendusi olemas. Kui soovid ka osaleda, siis registreeri end töötuppa, kus harrastame  epoksiidliimi ning kullapulbriga tänapäevast kintsugit. Kaasa võid võtta mõne katkise nõu, kuid soovitame sellist, mille peal katsetada julged. Esimene Kintsugi vaenlasele, teine sõbrale ja kolmas endale.

Töötoa viib läbi Paranduskelder

Tähelepanu! Kohtade arv on piiratud! Registreeri oma kohalolu siin: https://forms.gle/dm5KuxsAn1uuq8yk7