Töötuba sarjas „Ohhoo, koomiksid“ – juhendab Kaisi Pillart

Map Unavailable

07. oktoobril toimub Paepealse raamatukogus koomiksite joonistamise töötuba, mida seekord juhendab noor koomiksikunstnik Kaisi Pillart.

Paepealse raamatukogu koomiksikogu loomise 10. sünniaasta tähistamiseks tutvustatakse 2022. aasta aprillist detsembrini kestavas sarjas “Ohhoo, koomiksid!” kaasaegset Eesti koomiksikultuuri.

Sarjas toimuvad kohtumised ja töötoad tuntud kodumaiste koomiksiraamatute autorite ja kunstnikega. Eesmärgiks on anda ülevaade Eesti koomiksimaastikust ja innustada koomiksite loomist. Toimub 3 kohtumist koomiksiraamatute autoritega ning 7 praktilist töötuba, kus koomiksite loomist juhendavad professionaalsed koomiksiloojad aga ka uued tulijad koomiksikirjanduses. Üritustest osavõtt on kõigile tasuta.

Lisainfo: Paepealse raamatukogu telefonil 632 7463 või e-posti aadressil paepealse@nulltln.lib.ee