Töötuba sarjas „Ohhoo, koomiksid“ – juhendab Liisi Grünberg

plakat
Map Unavailable

  10.09.2022

  12:00 - 13:00


10. septembril, kui peetakse taas Kirjandustänava festivali, on Kadrioru raamatukogul külas Paepealse raamatukogu vahva koomiksite joonistamise töötoaga, mida seekord juhendab  illustraator ja koomiksikunstnik Liisi Grünberg.

 

Paepealse raamatukogu koomiksikogu loomise 10. sünniaasta tähistamiseks tutvustatakse 2022. aasta aprillist detsembrini kestavas sarjas “Ohhoo, koomiksid!” kaasaegset Eesti koomiksikultuuri.

Sarjas toimuvad kohtumised ja töötoad tuntud kodumaiste koomiksiraamatute autorite ja kunstnikega. Eesmärgiks on anda ülevaade Eesti koomiksimaastikust ja innustada koomiksite loomist. Toimub 3 kohtumist koomiksiraamatute autoritega ning 7 praktilist töötuba, kus koomiksite loomist juhendavad professionaalsed koomiksiloojad. Üritustest osavõtt on kõigile tasuta.

Koomiksite loomise praktilised töötoad toimuvad suvekuudel erinevate raamatukogude hoovides. Osalejad saavad töötoas vabalt ringi liikuda ja suhelda omavahel; küsida esinejatelt joonistamise kohta nõu ja tagasisidet. Kuna koomiksite loomine sobib igas vanuses inimestele, on töötubadesse oodatud kogu pere, sõbrad-tuttavad.

Lisainfo: Paepealse raamatukogu telefonil 632 7463 või e-posti aadressil paepealse@nulltln.lib.ee