Tüdrukute robootikaring Ozobotid loevad/Кружок для девочек „Робот Ozobot читает“

Laen kaarti....

Paepealse raamatukogu

Robootikaringi eesmärgiks on arendada tüdrukute (vanuses 10-17 eluaastat) programmeerimisoskusi,  loovust ja esinemisoskust keskendudes lugude jutustamisele Ozobot Bit 2.0 ja EVO robotite abil. Soovime näidata, kuidas traditsiooniline lugemine ja lugude jutustamine saab olla ühendatud tänapäevase tehnoloogiaga.

Robootikaring toimub reedeti kell 15.00.

Igasse tundi on vajalik eelregistreerimine: paepealse@nulltln.lib.ee, tel 632 7463

Osalemine on tasuta!

Библиотека Паэпеалсе предлагает девочкам 10-17 лет принять участие в кружке „Ozobotid loevad“ („Робот Ozobot читает“). Основная цель кружка – развить у девочек умение программировать и передать другому свой рассказ с помощью робота. Хотим показать, как традиционное чтение и пересказ могут быть объединены с современными технологиями.

Дополнительная информация и регистрация: paepealse@nulltln.lib.ee, тел. 632 7463

Встретимся по пятницам в 15.00.

Участие бесплатно!

Robootikaringi käivitamist toetas NutiLabor