Ukraina kultuuriõhtu

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8) kell 17.00 ootame kõiki noori vanuses 7-20 ukraina toidukultuuri tutvustavale õhtule. Suhtlus toimub nii eesti, vene, ukraina kui ka inglise keeles.

Tule osalema, süüa tegema ja sööma! plakat

Oktoobris toimub Tallinnas 7-20-aastastele noortele kaks kohtumist pealkirjaga „Kõhutäis kultuuri“. Üheskoos süüa tehes ja (koka)raamatuid sirvides tutvutakse esimesel kohtumisel ukraina ja teisel argentiina kultuuriga.

• 14. oktoobril kell 17 Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8) – Ukraina kultuuriõhtu. Nadezhda Geryak ja Inna Hor tutvustavad lähemalt oma lemmikretsepti.
  • 19. oktoobril kell 16 Kesklinna Noortekeskuses (Raua 23) – Argentiina kultuuriõhtu. Angel Casal tutvustab oma kodumaa toidukultuuri võlusid.

Üritusi korraldab Tallinna Keskraamatukogu koostöös Kesklinna Noortekeskusega ning nende läbiviimist toetavad Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing ja Kultuuriministeerium.

Lisainfo: noorte@nulltln.lib.ee, 683 0913