Zentangle joonistamise töötuba Kalamaja raamatukogus

Laen kaarti....

Kalamaja raamatukogu

Ootame kõiki 20. ja 27. septembril kell 17.30 Kalamaja raamatukokku Zentangle joonistamise töötuppa.

Zentangle on meditatiivne kunstivorm, loominguline meditatsioon. Zentangle on selline abstraktne kunstiteos, mis luuakse 8,9 x 8,9 cm suurusele paberile kasutades korduvaid mustreid. Mustrit nimetatakse tangle`iks ja selle tingimuseks on see, et selle saab joonistada paari pliiatsitõmbega.

Zentangle joonistamine pole ainuüksi kauni ja omapärase kunstiteose loomine, see aitab ka keskenduda ja olla „siin ja praegu“, aitab vähendada stressi ja loomulikult ka arendada loovust.

Te ei pea oskama joonistada, pole vaja varasemat loomingulise tegevuse oskust ega kunstiharidust. Vaja läheb vaid paberit ja tindipliiatsit ning zentangle joonistamisega saab igaüks hakkama.

Sobib nii noortele kui täiskasvanutele! Kõik huvilised on oodatud!

NB! Vajalik on registreerimine.

Lisainfo ja eelregistreerimine e-posti aadressil

jekaterina.aida@nullgmail.com