Hääleta: Millised olid 2022. aasta parimad noortekad?

Tallinna Keskraamatukogu ja Eesti Noortekirjanduse Ühing korraldavad taas üle-eestilise hääletuse „Noor loeb“, plakatmis kestab kuni 31. märtsini. Noori vanuses 13-26 oodatakse aadressil menti.com/al8t9xwf39z2/ hääletama, millised möödunud aastal ilmunud noorteromaanid meeldivad neile kõige enam. Hääletusel osalenute vahel loositakse välja head noortekirjandust.

Ühtlasi anname juba praegu teada, et 14. aprillil tähistame taas noortekirjanduse päeva. Kutsume kõiki selle ettevõtmisega ühinema! Tallinna Keskraamatukogu ja Eesti Noortekirjanduse Ühing on pannud kokku programmi, mida saab 14. aprillil jälgida veebiülekandena.

„Noor loeb“ hääletuse ja noortekirjanduse päeva kohta saab täpsemalt lugeda Tallinna Keskraamatukogu veebilehel.

Lisainfo: noorte@nulltln.lib.ee, 683 0913

6.03.2023