Hea lugeja, alates 01.01.2023 saavad Tallinna Keskraamatukogu e-raamatukogusid ELLU, OverDrive ja Naxos kasutada ainult Tallinna linna elanikud.

Tallinna Keskraamatukogu avas 18. märtsil 2020. a Tallinna linna ja Kultuuriministeeriumi toel oma e-raamatukogud kogu Eestile, et eriolukorras ja hilisemate suuremate koroonalainete ajal pakkuda kõikidele elanikele võimalust laenata lugemisvara ka kodust lahkumata.

Kultuuriministeerium toetas e-raamatukogudesse lugemisvara hankimist kuni septembrini 2022. Kuna ainult Tallinna linna rahastusega üleriigilise teenuse käigushoidmine võimalik ei ole, saavad mitte-tallinlased lugeda e-raamatukogudest kirjandust veel kuni 31.12.2022.

Palume kõigilt mitte-tallinlastest e-raamatukogude kasutajatelt mõistvat suhtumist!

Loe peagi avatava uue üle-eestilise e-raamatukogu kohta siit!