Head lugejad, hoiame raamatukogud avatuna!

plakatEt hoida raamatukogud avatuna, tuulutame teenindusruume 2-3 korda päevas kestusega 15 minutit. Sel ajal palume teil raamatukogus viibida üleriietes või minna õue jalutama, kuniks ruumid on tuulutatud. Palume teil järgida raamatukoguhoidja juhiseid.

Palume raamatukokku sisenedes ja raamatukogust väljudes puhastada käed desinfitseerimisvahendiga ning võimalusel kanda maski, kui plaanite viibida raamatukogus kauem kui 15 minutit (nt kui soovite kasutada arvutitöökohta, lugeda ajalehti, osaleda koolitusel või üritusel). Palume hoida raamatute valimisel ja teenindusleti juures ootamisel mõistlikku distantsi.

Soovi korral saate lühendada raamatukogus viibimise aega, tellides teavikud ette, st raamatud saate raamatukogus kätte ilma raamatukoguhoidja vahenduseta. Tasulise teenusena on võimalik raamatud tellida ka pakiautomaati. Infopäringud esitage võimalusel e-posti, Skype, e-päringu vormi või telefoni teel.

Julgustame lasteaedade rühmasid ja kooliklasse osalema meie veebi teel pakutavates raamatukogutundides

Kui olete haigestunud või puutunud kokku haigustunnustega inimesega, palume nakkushaiguse edasise leviku tõkestamiseks püsida kodus. Kasutage sel ajal julgelt meie erinevaid e-teenuseid, nt infopäringu esitamise võimalust e-posti või Skype teel. Lugege e-raamatuid ja e-ajakirju ning kuulake muusikat. Taas on võimalik helistada raamatukoguhoidjale, kes lapsele mõnda vahvat lasteraamatut ette loeb.

Kui vajate abi HOIA äpi paigaldamisel, nõustame nii raamatukogus kohapeal kui veebi teel.

Oleme vastutustundlikud ja kohtume (e-)raamatukogus!

Tallinna Keskraamatukogu

13.11.2020