Illustreeritud noorteromaani “Nüüd on küll kõik!” esitlus

raamatukaasNeljapäeval, 11. mail algusega kell 18.00 illustreeritud noorteromaani “Nüüd on küll kõik!” esitlus Tallinna Keskraamatukogu suures saalis Estoina pst 8.

Steven Eomoisi “Nüüd on küll kõik!” peamiseks sihtgrupiks on noored lugejad, kuid esitlusele on oodatud kõik huvilised. Žanri poolest on tegemist esimese eestikeelse yuri light noveliga. Raamat sisaldab 22 värvilist mangastiilis illustratsiooni, mille autoriks on eesti kunstnik Ange Vari.

Lisaks esitlusele mängib autor kitarril rahvamuusikat eri maadest. Autoriga teeb intervjuu ajakirjanik, toimetaja ja luuletaja Mari-Liis Müürsepp. Kohapeal saab raamatut osta soodushinnaga.

Raamatust: Chiba linn Jaapanis. 2017. aasta sügis. Lahutamatud lapsepõlvesõbrad Miyako ja Namika. Pealtnäha on nende vahel alati kõik hästi olnud. Lausa imeline, ütleks Miyako. Järsku muutub Namika rahulolematuks ning otsustab oma eluga mujal uuesti alustada. Kahe sõbra vahel tekivad arusaamatused ja olukorrad, kus on keeruline end väljendada. Tüdrukud peavad jõudma selgusele, mida nad teineteise jaoks tegelikult tähendavad. Kas neil õnnestub oma sõprus päästa? Või ongi nüüd kõik?

Toimetanud Sirly-Ann Meriküll.
Kõvakaaneline, 402 lk.

 
05.05.2023