Jätkub kohtumissari „Elu(s) eeskuju“ 7.–12. klassi õpilastele

2019. aasta sügisel toimub Tallinna Keskraamatukogu haruraamatukogudes sarja „Elu(s) eeskuju“ neli kohtumist.

Kohtumissarjaga soovib raamatukogu oma valdkonna asjatundjate kaasamisel pakkuda noortele positiivseid eeskujusid. Kohtumistel on noortel võimalus kaasa rääkida ja arutleda teemadel, mis puudutavad edasiõppimist ja karjäärivalikuid. Vahetus suhtluses oma ala asjatundjatega saavad noored neilt informatsiooni õppimisvõimaluste, erialade, elukutsete ja töökohtade kohta. Samuti  saavad nad aimu, millised raskused võivad valikuid langetades ette tulla või milliseid kriteeriume tuleb teatud erialadele tööle/õppima asudes täita.

Esimene kohtumine toimub neljapäeval, 26. septembril kell 12.00 Kännukuke raamatukogus (E. Vilde tee 72). Noortega kohtub Tallinna Kunstigümnaasiumi õpetaja Aliide-Marie Taela. Ta räägib erinevatest hariduslikest valikutest, „Noored kooli“ programmist, oma varasemast töö- ja praktikakogemusest, õpetajatööst ja raamatutest, mis teda mõjutanud on.

Registreerimine: kannukuke@nulltln.lib.ee ja 683 0951.

Sarja läbiviimist toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Osavõtt on tasuta.