Kalamaja raamatukogu kutsub Kalamaja päevadele

Allikas: https://pixabay.com

Laupäeval, 18. mail võtab Kalamaja raamatukogu (Kotzebue 9) taas osa ühest Eesti suurimast asumifestivalist – Kalamaja päevadest. Rohkelt tegevusi jagub kogu perele nii õues kui ka raamatukogus sees.

Kalamaja raamatukogus (Kotzebue 9)

• Kell 10-16 raamatutäika
  • Kell 12.00 ja 14.00 dokfilmi „Kalamaja – puitlinna võimalus“ (Rühm Pluss Null, Eesti 2001, 48 min) vaatamine
  • Lastele toimub aja peale puslede kokkupanek. Päeva jooksul moodustub edetabel. Parimale auhind!

Raamatukogus on üleval ühistööde näitus „Kala maja“. Ootame raamatukogu külastajaid hääletama oma lemmiktöö poolt (hääletajate vahel loosime välja auhindu)!

Raamatukogu ukse juures on avatud raamatuvahetuse riiul (halva ilma korral raamatukogus sees).

Raamatukogu telgis, Salme Kultuurikeskuse (Salme tn 12) õuel

Kell 12-16 on avatud laste lugemispesa, kus saab uurida põnevaid lasteraamatuid, mängida lauamänge, värvida pilte, lahendada ülesandeid ning proovida Kalamaja raamatukogu poolt kojulaenutatavaid õuemänge ning spordivahendeid.

Ilusa ilma korral sõidab Salme Kultuurikeskuse läheduses ka raamatukogu jalgratas „Raamat paneb rattad käima“. Liikuvast miniraamatukogust saab infot raamatukogu teenuste kohta ning laenata ka raamatuid.