Kalamaja raamatukogu teenindab piiratud mahus

Kalamaja raamatukogu04.10-31.10.2021 on Kalamaja raamatukogus (Kotzebue 9) seoses ventilatsioonisüsteemi rajamisega avatud vaid teeninduspunkt. Teeninduspunktis on võimalik teavikuid tagastada, laenata uusi raamatuid kohapeal olevast piiratud valikust ja esitada infopäringuid. Kasutada ei saa arvuteid, printerit jt raamatukogu teenuseid.

Teeninduspunkti saab teavikuid ka ette tellida. Ajal, mil raamatukogu on suletud, on võimalik raamatuid võimalik tagastada läbi tagastusluugi.

Lugemisvara ja muusikat saab mugavalt endale sobival laenata e-raamatukogudest ELLUOverDrive ja Naxos.

Palume vabandust ebamugavuste pärast ja soovitame sel perioodil võimalusel külastada Sõle raamatukogu või teisi Tallinna Keskraamatukogu osakondi ja haruraamatukogusid.

14.09.2021