Kasuta meie e-raamatukogusid ja e-teenuseid

arvutiga töötamas

E-raamatukogud ja lugemisblogid:

Suhtle ja esita infopäringuid:

Üritused, koolitused jm tegevused telefoni ja virtuaalkanalite kaudu:

Lastele:

Loeme ette! – Oled kodukontoris? Su lapsel on igav? Saad helistada raamatukoguhoidjale, kes lapsele mõnda vahvat lasteraamatut ette loeb! – eesti, inglise ja vene keeles. Youtube´i Tallinna Keskraamatukogu kanalis “Lastele/For kids” leiab järelvaadatavaid/-kuulatavaid meisterdamisi, muinasjutte jne.

Lugemismängud koolieelikutele (5-7aastastele) ja nendele, kes soovivad lugemisega Sina-sõbraks saada – teisipäeviti ja neljapäeviti kell 11.30 Skype´i vahendusel.

Kooliõpilastele:

Koolitükid valmis raamatukoguhoidja abiga! Kui Sul on küsimusi keelte (eesti, inglise, vene jm keel), kirjanduse või muusika vallas, siis võta meiega Skype´i vahendusel ühendust või kohtume DISCORDIS. Me ei unusta ka liikumist ja mängimist! – eesti, inglise ja vene keeles.

Põhikooli kolmanda astme õpilastele pakume loovtöö kirjutamisel abi erinevate eestikeelsete andmebaaside kasutamisel. Aitame vajadusel ka ingliskeelse materjali otsimisel. Gümnaasiumiõpilased saavad meie käest küsida informatsiooni uurimistöö materjalide leidmiseks nii eestikeelsetest kui ka võõrkeelsetest andmebaasidest. Kirjuta e-posti aadressil infoteenindus@nulltln.lib.ee.

Oleme koostanud veebis erinevaid kirjanduslikke teste, viktoriine, puslesid, muinasjutuhommikuid ja väljakutseid lastele ja noortele: eesti ja vene keeles.

Seenioritele:

⇒ Koolitusprogramm “Seeniorid digitargaks”;
Skype vestlusklubi – Vestlusklubis arutleme päevakajalistel teemadel ning osalejad saavad raamatukoguhoidjalt küsida enda jaoks olulist infot;
ajalehtede ettelugemine.

Kõigile:

Lihvi keeleoskust raamatukogu abiga.

 

Olulised lingid eriolukorra ajal

07.04.2020