Kella kuuene külaline on Mae Lender

Kolmapäeval, 21. novembril kell 18 kohtub lugejatega Tallinna Keskraamatukogu rõdusaalis (Estonia pst 8) kirjanik ja blogija Mae Lender. Kohtumisel vestleb kirjanik oma elust ja loomingust ning näitab pilte Hiiumaast.

Mae Lender on kirjutanud kolm romaani “Kui mäng on lõppenud”, “Eleanor” ja “Ma nüüd lähen” ning kaks “Minu-sarja“ raamatut “Minu Taani: tuuline teekond keelatud maal” ja “Minu Hiiumaa : ähk läheb tarvis”. Blogist „Mae maailm: Istu mu pingile, kiika mu aknasse“ saab lugeda Mae Lenderi  arvamusi loetud raamatutest ja teatrikülastustest, mis on kirja pandud siiralt ja soojalt.

Ajakirjas „Täheke“ on ilmunud Mae Lenderi sulest lastelugusid, neist kahte “Aitäholoog” ja “Punane auto” on võimalik kuulata ERR arhiivis.

„Kella kuuene külaline“ on ürituste sari, mis toob alates 2006. aastast Tallinna Keskraamatukokku erinevaid loomingulisi inimesi vestlema kirjandusest, elust ja tegemistest.

Kohtumisõhtul osalemine on tasuta. Kohapealt on võimalik osta „Minu Hiiumaa : ähk läheb tarvis“ raamatut. Olete oodatud!

Kohtumist toetab Eesti Kultuurkapital.