„Kirjutamise klubis“ toimuvad kohtumised külalisesinejatega

Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) „Kirjutamise klubi“ neljanda hooaja kohtumised viib läbi kirjanik ja keskraamatukogu raamatukoguhoidja Ketlin Rauk (Priilinn).

2019. aastast toimuvad kohtumised põnevate külalisesinejatega – kirjanike, luuletajate, kirjastajate, illustraatorite ja paljude teiste põnevate loomemaailma spetsialistidega.

♦ 11. jaanuar kell 16

Teema: Stsenaariumide kirjutamine
Külas kirjanik ja stsenarist Birk Rohelend.

25. jaanuar kell 16

Teema: Reisiraamatute kirjutamine
Külas kirjanik Brigitta Davidjants.

8. veebruar kell 16

Teema: Kirjaniku tööpäev
Külas kirjanik Jan Kaus

Kaks korda kuus toimuva „Kirjutamise klubi“ eesmärgiks on tutvustada noortele alates 14. eluaastast erinevaid tekstiloome võimalusi ning sellega seotud elukutseid. Igal kohtumisel annavad kirjutamisega seotud spetsialistid noortele teadmisi ja praktilisi oskusi. Klubi annab noortele võimaluse erinevate loominguliste võtete katsetamiseks, pakub toetavat keskkonda oma senise loomingu esitamiseks ja tagasiside saamiseks. Klubi üritustel tutvustatakse noortele edasiõppimis- ja karjäärivõimalusi kirjutamise valdkonnas.

Kohtumistele ootame 14–26-aastaseid noori. Osalema ei pea kõigil „Kirjutamise klubi“ kohtumistel, kaasa võib lüüa ka üksikutel kohtumistel.

Lisainfo ja registreerimine e-posti aadressil noorte@nulltln.lib.ee ja telefonil 683 0920.

Osavõtt on tasuta.

Projekti toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.