Kultuuriöö üritused Tallinna Keskraamatukogus

Kultuuriöö on augustikuu viimasel laupäeval, 25. augustil 2018 toimuv kultuurisündmus Tallinna linna südames ja mere ääres.

Programmis on küllaga kontserte ja etendusi. Avatud on muuseumid ja galeriid. Osaleda saab põnevates töötubades ja ekskursioonidel. Tegevused toimuvad pärastlõunast südaööni. Kultuuriöö programm on tasuta ja sobib igas vanuses külastajale. Ürituste kava leiab aadressil www.tallinn.ee/kultuurioo.

 

 

 

Tallinna Keskraamatukogu üritused Kultuuriööl, 25. augustil 2018

 

Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8)

 

Kell 11 Miti mängud mudilastele

Ootame eelkooliealisi avastama põnevat kirjatähtede ja sõnade maailma. Kogume üheskoos uusi teadmisi raamatutest, kirjanikest ja raamatukogust. Õpime üheskoos tähestikku, räägime kirjanikest ja arvame ära raamatutegelasi.

 

Kell 12 Orienteerumismäng vanalinnas.

Parimatele magusad auhinnad!

 

Kell 13 EV100 müsteerium

Lahendame ühiselt müsteeriumit, otsime vihjeid ja kadunud Eesti iseseisvusmanifesti. 11-17aastastele. Eelregistreerimisega.

 

Kell 14 graafikalaua töötuba

Harjutame kätt graafikalaudadega joonistamisel – katsetame, kuidas joonistada mandalaid või koomikseid või joonistame niisama.

 

Kell 15 Noorteraamatute kohvik

Raamatukohvikus maitseme uute noortekate parimate paladega Book-tastingu huvitaval meetodil. Lisaks mängime ka lauamängu, mille põhiliseks vahendiks on raamatud.

Töötoad on tasuta.

Lisainfo: Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteenindusest telefonil 683 0914 ja e-posti aadressil laste@nulltln.lib.ee

 

Kalamaja raamatukogus, Kotzebue 9

 

Kell 14 Puzzle kokkupanemine

Kutsume lapsi kokku panema Vanalinna pildiga puzzlet. Päeva jooksul moodustub lahendamise kiiruse alusel edetabel. Kiirematele lahendajatele auhinnad!

 

Torupilli raamatukogu, Gonsiori 36

Kell 14 kirjanduslik jalutuskäik Kadriorus. Jalutuskäigul külastame Fr. R. Kreutzwaldi monumenti, laulupeo monumenti, vana 21. kooli, E. Vilde muuseumit jne ning räägime nende kohtadega seotud raamatutest. Ootame osalema kuni 13aastaseid lapsi. Kui ilm on väga halb, toimub üritus Torupilli raamatukogus. Lisainfo ja registreerimine e-posti aadressil torupilli@nulltln.lib.ee või telefonil 600 9113.

 

09.08.2018