Lasteaiaõpetajate kirjanduslik mälumäng

Kutsume Tallinna lasteaiaõpetajaid osalema kirjanduslikus mälumängus 2021! prillidega naine hoiab käes avatud raamatut

Valisime mänguks välja 20 eelmisel aastal ilmunud toredat lasteraamatut. Mälumäng on heaks võimaluseks tutvuda uuema lastekirjandusega ja ühtlasi aitab leida põnevaid tekste lasteaiatöö rikastamiseks.

Mälumäng koosneb eelvoorust ja finaalist. Igast lasteaiast on oodatud osalema 3-liikmelised võistkonnad (ühest lasteaiast võib olla mitu võistkonda). Registreerida saab lähimas raamatukogus.

Palume registreeruda hiljemalt 27. aprillil.

Eelvoor toimub 30. aprillil kell 13.30 ZOOMIS.

Kõikide linnaosade lasteaedadest eelvooru võitjad saavad kokku finaalis5. mail Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8), kus selgubki lasteaiaõpetajate kirjandusliku mälumängu 2021 võitja.

Mälumängu toetajad: Teeme TeistMoodi ja SmailiBlessing.

Lisainfo: laste@nulltln.lib.ee või 683 0914

 

Raamatud, mida lugeda kirjanduslikuks mälumänguks 2021:

Tallinna Keskraamatukogu korraldas oktoobrikuus lasteaiaõpetajatele üle Tallinna kirjandusliku mälumängu.

Lasteaiaõpetajatele oli välja valitud 20 eelmisel aastal ilmunud lasteraamatut, mille põhjal koostatud küsimustele tuli neil mälumängus vastata. Loodetavasti oli see üheks heaks võimaluseks tutvuda uuema lastekirjandusega ja kindlasti sai neid raamatuid tulevikus kasutada ka lasteaiatöös.

Lasteaiad olid oodatud oma kolmeliikmeliste võistkondadega (ühest lasteaiast võis olla ka mitu võistkonda) registreerima lähimas raamatukogus (raamatukogude asukohad ja kontaktandmed).

Registreerunutele saatsime mängus olevate raamatute nimekirja, et jõuaks nendega enne mälumängu tutvuda. Registreerumisel tähtaega ei ole, kuid mida varem seda teha, seda rohkem jääb aega raamatute lugemiseks!

Mälumäng koosnes eelvoorust ja finaalist. Igas linnaosas toimus eelvoor 2. oktoobril kell 13.30. Kokku osales 15 lasteaeda üle Tallinna. Kõikides linnaosades toimunud eelvoorude võitjad said kokku finaalis9. oktoobril Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8). Iseseisvalt saab küsimustega tutvuda siin.

Võitjaks osutus kesklinna linnaosast Mardi lasteaed! Palju õnne!

Lisainfo: laste@nulltln.lib.ee, 683 0914 või lähimast raamatukogust kohapeal

 

28.01.2020

03.02.2021