Lasteaiaõpetajate kirjanduslik mälumäng

prillidega naine hoiab käes avatud raamatutTallinna Keskraamatukogu korraldab aprillikuus lasteaiaõpetajatele üle Tallinna kirjandusliku mälumängu.

Lasteaiaõpetajatele on välja valitud 20 eelmisel aastal ilmunud lasteraamatut, mille põhjal koostatud küsimustele tuleb neil mälumängus vastata. Loodetavasti on see üheks heaks võimaluseks tutvuda uuema lastekirjandusega ja kindlasti saab neid raamatuid tulevikus kasutada ka lasteaiatöös.

Lasteaiad on oodatud oma kolmeliikmelisi võistkondi (ühest lasteaiast võib olla ka mitu võistkonda) registreerima lähimas raamatukogus (raamatukogude asukohad ja kontaandmed).

Registreerunutele saadame mängus olevate raamatute nimekirja, et jõuaks nendega enne mälumängu tutvuda. Registreerumisel tähtaega ei ole, kuid mida varem seda teha, seda rohkem jääb aega raamatute lugemiseks!

Mälumäng koosneb eelvoorust ja finaalist. Igas linnaosa toimub eelvoor 17. aprillil kell 13.30. Täpsem info lähimast raamatukogust.

Kõikides linnaosades toimunud eelvoorude võitjad saavad kokku finaalis – 24. aprillil Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8) ja seal selgubki lasteaiaõpetajate kirjandusliku mälumängu võitja.

Lisainfo: sille.ross@nulltln.lib.ee, 680 3495 või lähimast raamatukogust kohapeal

 

28.01.2020