Lasteaiaõpetajate kirjanduslik mälumäng

Kutsusime Tallinna lasteaiaõpetajaid osalema kirjanduslikus mälumängus 2021! prillidega naine hoiab käes avatud raamatut

Valisime mänguks välja 20 eelmisel aastal ilmunud toredat lasteraamatut. Mälumäng on heaks võimaluseks tutvuda uuema lastekirjandusega ja ühtlasi aitab leida põnevaid tekste lasteaiatöö rikastamiseks.

Mälumäng koosnes eelvoorust ja finaalist. Igast lasteaiast oli oodatud osalema 3-liikmelised võistkonnad (ühest lasteaiast võis olla mitu võistkonda). Registreerida sai lähimas raamatukogus.

Eelvoor ja finaal toimus 30. aprillil zoomis.

Eelvoorust pääsesid 11-st lasteaiast finaali:

  • kesklinna linnaosast Kiisupere lasteaed
  • Lasnamäe linnaosast Raadiku lasteaed
  • Mustamäe linnaosast Pallipõnni lasteaed
  • Nõmme linnaosast Lauliku lasteaed
  • Põhja-Tallinna linnaosast Pääsupesa lasteaed

Lasteaiaõpetajate kirjandusliku mälumängu 2021 võitja on Pallipõnni lasteaed! Palju õnne!

  • II koht – Kiisupere lasteaed
  • III koht – Pääsupesa lasteaed

Mälumängu toetajad: Teeme TeistMoodi ja SmailiBlessing.

Lisainfo: laste@nulltln.lib.ee või 683 0914

 

Raamatud, mida lugeda kirjanduslikuks mälumänguks 2021:

Tallinna Keskraamatukogu korraldas oktoobrikuus lasteaiaõpetajatele üle Tallinna kirjandusliku mälumängu.

Lasteaiaõpetajatele oli välja valitud 20 eelmisel aastal ilmunud lasteraamatut, mille põhjal koostatud küsimustele tuli neil mälumängus vastata. Loodetavasti oli see üheks heaks võimaluseks tutvuda uuema lastekirjandusega ja kindlasti sai neid raamatuid tulevikus kasutada ka lasteaiatöös.

Lasteaiad olid oodatud oma kolmeliikmeliste võistkondadega (ühest lasteaiast võis olla ka mitu võistkonda) registreerima lähimas raamatukogus (raamatukogude asukohad ja kontaktandmed).

Registreerunutele saatsime mängus olevate raamatute nimekirja, et jõuaks nendega enne mälumängu tutvuda. Registreerumisel tähtaega ei ole, kuid mida varem seda teha, seda rohkem jääb aega raamatute lugemiseks!

Mälumäng koosnes eelvoorust ja finaalist. Igas linnaosas toimus eelvoor 2. oktoobril kell 13.30. Kokku osales 15 lasteaeda üle Tallinna. Kõikides linnaosades toimunud eelvoorude võitjad said kokku finaalis9. oktoobril Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8). Iseseisvalt saab küsimustega tutvuda siin.

Võitjaks osutus kesklinna linnaosast Mardi lasteaed! Palju õnne!

Lisainfo: laste@nulltln.lib.ee, 683 0914 või lähimast raamatukogust kohapeal

 

28.01.2020

03.02.2021