Algab kohtumistesarja “Mis uudist, raamatukogu?” uus hooaeg

Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Kohtumistesarja järjekordse hooaja avavad sel sügisel väikeste lugejate suured lemmikud:

• 24. septembril kell 13.00 kutsub võõrkelse kirjanduse osakond (Liivalaia 40) külla lastekirjanik Andrus Kivirähki. Kokku saadakse aga seekord perepäeval Laagna raamatukogu aias (Võru 11). Kohtumistel armastatud lastekirjanikuga juba humoorikast jutust puudu ei tule, sekka uuritakse ka lasteajakirju ja vahetatakse kirjandusuudiseid. Eelregistreerimine ja lisainfo 683 0960 või vo@nulltln.lib.ee.
  • 27. septembril kell 12.00 on Torupilli raamatukogus (Gonsiori 36) külaliseks lastekirjanik Kadri Hinrikus. Tema raamatuid on tunnustatud Hea Lasteraamatu tiitliga ja jutuks tulevad nii tuttavad kui trükivärsked teosed.  Tutvutakse ka ajakirjade ja raamatu-uudistega. Eelregistreerimine ja lisainfo 600 9113 või torupilli@nulltln.lib.ee.
  • 7. oktoobril kell 11.00 tuleb Laagna raamatukogule (Võru 11) külla lastekirjanik Ilmar Tomusk. Tegemist on äärmiselt kogenud esinejaga, kelle lugusid on alati huvitav nii lugeda kui kuulata.  Muu hulgas vaadatakse üle ka värsked uudised ajakirjadest ja raamaturiiulitelt. Eelregistreerimine ja lisainfo 635 0020 või laagna@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.