Algab kohtumistesarja “Mis uudist, raamatukogu?” uus hooaeg

Lastele ja noortele suunatud kohtumistesari „Mis uudist, raamatukogu?“ jätkab ka 2020. aastal. „Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult.

Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Esimene kohtumine leiab aset:

• 10. veebruaril kell 10.00 võõrkeelse kirjanduse osakonna laste- ja noorteteeninduses (Liivalaia 40), külas on kirjanik Eia Uus ja illustraator Sirly Oder. Lisainfo tel 683 0963 või vla@nulltln.lib.ee

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.