Fotokonkurss “Nõiad!”

Loading Map....

20/04/2020 - 04/05/2020

Kalamaja raamatukogu

Nõia elu, nõia elu, see jah, on kõige parem! Ah, kui hea on olla nõid, kui sa vaid õppin´d oled!

Volbripäev on 1. mail. See on eest rahvakalendri tähtpäev, nõidade ja tarkade päev. Volbripäevale eelneb volbriöö, mida tähistatakse 30.aprillil. Rahvasuu räägib, et sel ööl lendavad ringi nõiad.

Esitame Sulle väljakutse! Valmista endale nõia mask, kostüüm – tee endast ehtne nõid ja saada meile sellest foto raamatukogu e-posti aadressile kalamaja@nulltln.lib.ee. Fotod lisatakse Põhja-Tallinna FB-lehele, kus neid saab hinnata kuni 4. maini (k.a.). Kolme kõige enam laigitud foto omanikku premeerime auhinnaga (NB! auhinna saab kätte peale eriolukorra lõppemist Kalamaja raamatukogust). Väljakutse kestus: 20.04-04.05.2020.

Tagasi kalendrisse