Laen kaarti....

13/02/2017

võõrkeelse kirjanduse osakond

Eesti, inglise ja vene koduse keelega lastele suunatud kohtumisürituste sari „Lastega loomariigis” viib raamatukogus kokku lapsed ja loomad. Projekt viiakse ellu eesmärgiga laiendada laste silmaringi, anda teadmisi erinevatest loomaliikidest ja oskusi loomadega ümberkäimisel, populariseerida vastavat teadmiskirjandust ning kasvatada lastes vastutustunnet erinevat tüüpi eluvormide suhtes. Projekti käigus teeb Tallinna Keskraamatukogu koostööd Tallinna lasteaedade ja algkoolidega.

Seekord kohtub lastega Darja Zubareva (Tallinna Loomaaed), kes räägib krokodillidest. Lapsed saavad vaadata muuhulgas krokodilli nahka ja muid põnevaid rekvisiite.

13.02 toimub kaks kohtumist – kell 11.00-12.00 inglise keeles ja kell 12.30-13.30 vene keeles.

Eelregistreerimine on kohustuslik! Registreerida saab e-posti aadressil vko@nulltln.lib.ee kuni 11.02.2017 kella 17.00-ni.

Tagasi kalendrisse