Inglise keele kursused väikelastele Nurmenuku raamatukogus

Nurmenuku raamatukogus (Ehitajate tee 109a) algavad veebruaris väikelastele suunatud keeleõppe kursused, mis toimuvad kolmapäeviti kell 12.00-13.00.

Väikelastele suunatud keeleõppe kursustel kasutatakse mängulist ning interaktiivset meetodit lastele inglise keele õpetamiseks. Mänguline aspekt muudab keeleõppe laste jaoks nauditavaks kogemuseks, mille käigus omandatakse uusi sõnu teisest keelest.

Varajane keeleõpe arendab ning toetab lisaks keelelisele oskusele ka lapse enesekindlust, verbaalset väljendamisoskust, esinemisjulgust, kriitilist mõtlemist ning loovust.

Kursusi viib läbi välistudeng Mysa Noman.

Kohtade arv on piiratud. Eelregistreerimine: telefil 683 0980, e-posti aadressil nurmenuku@nulltln.lib.ee või raamatukogus kohapeal.

NB! Osalemine on tasuta!

“Mida õpid noores eas, püsib eluaeg sul peas” – Eesti vanasõna.