Joonistuskonkurss Minu kodumaa

 

Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud joonistusvõistlus „Minu kodumaa“ .

Ootame joonistusvõistlusel osalema Tallinna lasteaedade ja koolide õpilasi.

Joonistuste esitamise tähtaeg on 1. märts 2018. a.

Parimatest joonistustest koostatakse virtuaalnäitus Tallinna Keskraamatukogu lastelehel  ja parimad tööd saadetakse Riia Keskraamatukokku näitusele „I love my country“.  Näitusel osalevad Eesti, Läti, Leedu, Soome ja Ukraina laste joonistused ning näitus on pühendatud riikide 100. sünnipäevale. Võistluse lõpetamine ja parimate autasustamine toimub emakeelepäeval, 14. märtsil Tallinna Keskraamatukogus.

 

Osalemise tingimused

  • Ootame joonistusvõistlusel osalema Tallinna lasteaedade ja koolide lapsi.
  • Iga osaleja võib võistlusele esitada ühe A4- või A3-formaadis teemast lähtuva joonistuse.
  • Kui pilte joonistab rühm või klass, palume õpetajal teha võistlusele saatmiseks joonistustest valik.
  • Esitatud joonistus ei või olla raamatust kopeeritud, varasematel võistlustel osalenud ega avaldatud.

Võistlusel osalemise kord

  • Võistlustöid ootame Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondadesse ja haruraamatukogudesse kuni 1. märtsini 2018. Töid võib saata ka posti teel aadressil Tallinna Keskraamatukogu, Estonia pst 8, 15044 Tallinn, märgusõna „Kodumaa“.
  • Joonistuse taha palume märkida: lapse ees- ja perekonnanimi, vanus, joonistuse pealkiri ja täiskasvanud esindaja e-posti aadress või telefon.
  • Lapse joonistusvõistlusel osalemisest ja võistluse tingimustest palume teavitada lapsevanemat.
  • Võistlusel osalemisega antakse õigus lapse ees- ja perekonnanime, vanuse ning joonistuse avaldamiseks internetis Tallinna Keskraamatukogu lastelehel keskraamatukogu.ee/lasteleht, trükisõnas ja avalikel üritustel.
  • Võistlusele saadetud joonistusi omanikele ei tagastata, need jäävad Tallinna Keskraamatukokku või Riia Keskraamatukokku.

Võistluse lõpetamine

Võistluse lõpetamine ja parimate autasustamine toimub emakeelepäeval, 14. märtsil Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8).

Võistluse lõpetamisele oodatud joonistajad leiavad oma nime alates 7. märtsist Tallinna Keskraamatukogu lastelehelt www.keskraamatukogu.ee/lasteleht. Parimatele joonistajatele saadetakse lõpuürituse teade osaleja antud e-posti aadressile.

Täiendav info joonistusvõistluse kohta: Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteenindusest: laste@nulltln.lib.ee või 683 0914