Ketlin Priilinn loeb ette oma lasteraamatuid!

Kirjanik ja Pääsküla raamatukogu raamatukoguhoidja Ketlin Priilinn loeb märtsis ette oma lasteraamatuid!

Alates teisipäevast, 2. märtsist loeb Ketlin peatüki haaval ette raamatu “Väike kuninganna”, mis jutustab 8-aastasest Biankast, kes ootamatult satub muinasjutumaale. Seda lugu saame märtsis kuulata teisipäeviti ja neljapäeviti kell 10.00.

Neljapäevast, 4. märtsist aga kuulame raamatut “Igavesti sõbrad” – lugu 12-aastasest Stellast, kelle elus on väga keeruline aeg. Tema ema sai liiklusõnnetuses rängalt vigastada ja on seetõttu depressioonis, see omakorda mõjutab terve perekonna ja eriti sõpradeta Stella elu. Seda raamatut hakkab Ketlin lugema esmaspäeviti, teisipäeviti, neljapäeviti ja reedeti kell 12.30. Kaks peatükki korraga, siis saame kuu lõpuks raamatu läbi!

Ketlin loeb raamatuid Nõmme linnaosa raamatukogude Facebooki otse-eetris. Kõiki lugemisi on võimalik ka järele vaadata.

01.03.2021