Koolitükid valmis raamatukoguhoidja abiga!

lapsed õpivadAitame läbi veebisilla infootsingutes ja humanitaarainetes koduste ülesannete lahendamisel. Soovitame lugemiseks laste- ja noortekirjandust, mis on e-raamatukogude kaudu kättesaadavad. Abistame õpilasi uurimis- ja loovtöö allikate otsimisel ning teadusandmebaaside kasutamisel internetis.

⇒ Kohtume jututoas DISCORD nimega Tallinna Keskraamatukogu Noortekas. Grupis “koolitööklubi” ootavad raamatukoguhoidjad küsimusi koolitööde teemadel.

Keelepraktikat eesti, inglise, korea, rootsi, saksa ja vene keeles (grammatika, hääldus, tõlkimine) pakume vestlusringides Skype´i vahendusel. Võta meiega ühendust ja lepi aeg kokku aadressil: laste@nulltln.lib.ee!

Uurimis- ja loovtöö koostamisel abistamiseks (nt EBSCO andmebaasidest ingliskeelsete, teistest eestikeelsete artiklite otsimine) ootame kirju e-posti aadressil: infoteenindus@nulltln.lib.ee.

⇒ Kui jääd muusikaõpetuse kodutöödega hätta, aitab Sind raamatukoguhoidja/muusikaõpetaja Ester. Võta ühendust Skype´s: muusikaõpetaja aitab

⇒ Õppimine võib ka tore olla! Oleme koostanud veebis erinevaid kirjanduslikke teste, puslesid ja väljakutseid lastele ja noortele. Vaata ja võta osa!

Väike meelespea! Raamatukoguhoidjad on vaid koolitöödel abiks, mitte ei lahenda ülesandeid õpilaste eest ära 🙂

Aitame nii eesti kui ka vene keeles.

Lisainfo: laste@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0914.


Sa ei ole koolitöödes üksi!

 

27.03.2020