LARP Tallinna Merepäevadel

Kalamaja raamatukogu (Kotzebue 9) kutsub kõiki lapsi ja noori osa võtma Chris Colferi raamatust  „Sooviloits“ inspireeritud LARP´ist.

Kaheteistaastaste kaksikute Alexi ja Conneri isa sai ühel päeval töölt tulles autoõnnetuses surma. Nüüd muutus kõik: kodumaja tuli ära müüa ja ema pidi hakkama tööl käima ning jõudis iga päev koju alles siis, kui lapsed juba magasid. Aga siis äkki tuli neile külla vanaema ja tema toodud kingituste hulgas oli ka raamat “Muinasjutumaa”. Siit algab põnev ja ülimalt ohtlik retk Muinasjutumaal, kus elavad meile muinasjuttudest tuntud tegelased.

LARP toimub Tallinna merepäevade raames, laupäeval, 13. juulil kell 12. LARP saab alguse vanasadamas Tallinna Keskraamatukogu raamatukogubussi „Katarina Jee“ juurest ning kulgeb edasi Kalamaja asumi vahetus läheduses ja äärealadel.

Üritus toimub eesti keeles ning on tasuta.

Lisainfo ning eelregistreerimine: kalamaja@nulltln.lib.ee.

Ürituse korraldamist toetab Rahvakultuuri Keskus.


LARP on rollimäng, milles osalejad püüavad kehastada tegelasi neid füüsilises maailmas välja mängides.

Järgmine LARP toimub laupäeval, 14. septembril kell 12 Kadriorus Kirjandustänava festivalil. Kõik lapsed ja noored on oodatud osalema J.K. Rowlingu „Harry Potteri” raamatutest inspireeritud LARP-is.

LARP algab Kadrioru raamatukogu ja Tammsaare muuseumi hoovis (Lydia Koidula 12a). Eelregistreerimine: kalamaja@nulltln.lib.ee