Leia meid Tallinna Raamatumessilt

Keskraamatukogu osaleb Tallinna Raamatumessil.

Tallinna Keskraamatukogu korraldab raamatumessil lasteüritusi, millest osavõtt on tasuta ja kuhu kõik raamatusõbrad on oodatud osalema.

  • Neljapäeval, 19. aprillil kell 10 kohtub lastega ajaloolane ja kirjanik Jaak Juske, kes räägib oma raamatutest, Tallinna ajaloost ja legendidest. Kohtumine toimub Rahvusraamatukogu 6. korruse lastealal. Kohtumine toimub Tallinna Keskraamatukogu projekti „Mis uudist, raamatukogu?” raames.
  • Laupäeval, 21. aprillil kell 11.00-13.00 toimuvad mängud lastele ja peredele. Mängime erinevaid lauamänge ja ringmänge.

Kõik lapsed on oodatud lahendama eesti- ja venekeelset messimängu, mille saab Tallinna Keskraamatukogu töötajatelt. Mängu saab lahendada kõigil messi päevadel (19.–21. aprill). Messil saab tutvuda ka Tallinna Keskraamatukogu ürituste ja projektidega, e-raamatukogudega ELLU ja OverDrive ning keskraamatukogu pakutavate koolituste ja teenustega.

Messi korraldavad Eesti Kirjastuse Liit ja Eesti Rahvusraamatukogu koostöös Tallinna Kirjanduskeskuse, Eesti Kujundusgraafikute Liidu, Eesti Lastekirjanduse Keskuse, Tallinna Keskraamatukogu, Eesti Kirjanike Liidu  ja mitmete kirjastustega. Messi kava leiab: http://estbook.com/programm/

19.–21. aprillini 2018. a toimub Eesti Rahvusraamatukogus (Tõnismägi 2) Tallinna raamatumess, mis on avatud:

Sissepääs on tasuta.