Meie raamatukogud

 

Seoses koroonaviiruse kiire levikuga on Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakonnad ja haruraamatukogud alates 16. märtsist kuni 1. maini (või kuni eriolukorra lõppemiseni) suletud. Samuti ei sõida marsruudil raamatukogubuss. Loe lisaks…

 

Teenindusosakonnad

 

Haruraamatukogud

Kadrioru
L. Koidula 12a
601 3420
kadrioru@nulltln.lib.ee
Kalamaja 
Kotzebue 9
683 0970
kalamaja@nulltln.lib.ee
Kännukuke 
E. Vilde tee 72
683 0951
kannukuke@nulltln.lib.ee
Laagna 
Võru 11
635 0020
laagna@nulltln.lib.ee

 

Männi 
Ehitajate tee 48
653 2556
manni@nulltln.lib.ee
Männiku
Pihlaka 12
655 9718
manniku@nulltln.lib.ee
Nurmenuku 
Ehitajate tee 109a
683 0980
nurmenuku@nulltln.lib.ee
Nõmme 
Raudtee 68
672 3858
nomme@nulltln.lib.ee

 

Pirita 
Metsavahi tee 19
683 0955
pirita@nulltln.lib.ee
Pääsküla 
Pärnu mnt 480a
680 3495
paaskula@nulltln.lib.ee

 

Sõle 
Sõle 47b
601 9153
sole@nulltln.lib.ee
Sääse 
Sõpruse pst 186
683 0990
saase@nulltln.lib.ee
Tondi 
Pärnu mnt 125
674 8647
tondi@nulltln.lib.ee
Torupilli 
Gonsiori 36
600 9113
torupilli@nulltln.lib.ee

 

Väike-Õismäe 
Õismäe tee 115a, 13515
674 0933
oismae@nulltln.lib.ee

 

kollaaž raamatukogude ruumidest ja raamatukogubussist