Mis uudist, raamatukogu?

September jätkub uute kohtumistega sarjas Mis uudist, raamatukogu?:

• 20. septembril kell 10.30 külastab  Pelguranna raamatukogu (Kangru 13) ning kohtub noorte lugejatega lastekirjanik ja luuletaja Heiki Vilep. Lisainfo telefonil 683 0931 või e-posti aadressil pelguranna@nulltln.lib.ee.
  • 26. septembril kell 11.00 tutvustab Männi raamatukogus (Ehitajate tee 48) pildiraamatute autor ja illustraator Kertu Sillaste oma raamatuid ja räägib nende sünnist. Lisainfo telefonil 653 2556 või e-posti aadressil manni@nulltln.lib.ee.

Lastele ja noortele suunatud kohtumistesari „Mis uudist, raamatukogu?“ on nagu elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult.

Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu!“ toetab Eesti Kultuurkapital.