Mis uudist, raamatukogu?

Novembris jätkub kohtumiste sari Mis uudist, raamatukogu? hoogsalt ning Tallinna Keskraamatukogu haruraamatukogudesse on ridamisi külla oodata mitmeid põnevaid kirjanikke ja illustraatoreid:

• 7. novembril kell 11.30 tutvustab Sääse raamatukogus (Sõpruse pst 186) Kristi Kangilaski raamatute illustreerimise tööd ja räägib, kuidas tema pildid sünnivad. Lisainfo telefonil 683 0990 või e-posti aadressil saase@nulltln.lib.ee.
  • 11. novembril kell 12.00 külastab Sõle raamatukogu (Sõle 47b) arvukate lasteraamatute autor Andrus Kirivrähk, kellelt hiljuti ilmus taas uus teos. Lisainfot küsi telefonil 601 9153 või e-posti aadressil sole@nulltln.lib.ee.
  • 13. novembril kell 13.15 tuleb lastega Laagna raamatukogusse (Võru 11) mõnusat juttu puhuma ja raamatutest rääkima Hilli Rand. Lisainfo telefonil 635 0020 või e-posti aadressil laagna@nulltln.lib.ee
  • 14. novembril kell 12.00 kohtub Kalamaja raamatukogus (Kotzebue 9) lastega Kadri Hinrikus ning jagab kõige uuemaid ja värskemaid raamatu-uudiseid. Lisainfo telefonil 683 0970 või e-posti aadressil kalamaja@nulltln.lib.ee

Lastele ja noortele suunatud kohtumistesari „Mis uudist, raamatukogu?“ on nagu elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult.

Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu!“ toetab Eesti Kultuurkapital.