Mis uudist, raamatukogu?

“Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Aprillikuu toob raamatukokku külalistena lausa kaks Eesti Kultuurkapitali kirjanduse sihtkapitali aastapreemia nominenti:

19. aprillil kell 10.00 tuleb Tondi raamatukogule (Pärnu mnt 125) külla lastekirjanik Liis Sein, kelle raamatud on korduvalt saanud Hea Lasteraamatu tunnustuse osaliseks. Eelmiselgi aastal ilmus temalt mitu sisukat raamatut. Täpsemalt pajatab ta oma teostest ja tegemistest juba kohtumisel. Registreerimine ja lisainfo: 674 8647 või tondi@nulltln.lib.ee.

19. aprillil kell 13.30 on Kadrioru raamatukogu (Koidula 12a) külaliseks lastekirjanik ja luuletaja Anti Saar. Tema kirjutatud raamatute rivi on juba nii pikk, et ei jõua kokku lugedagi ja auhindu on need saanud palju kordi. Kohtumisel kuuleb värskeid raamatu-uudiseid, loetakse luulet ning tutvutakse lasteajakirjadega. Registreerimine ja lisainfo 601 3420 või kadrioru@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.