Mis uudist, raamatukogu?

“Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Uue aasta esimesel kuul tervitame raamatukogus:

18. jaanuaril kell 12.00 külastab Männi raamatukogu (Ehitajate tee 48) Eesti üks edukamaid lasteraamatuautoreid ja -kunstnikke Piret Raud. Nimekast Raudade perekonnast pärit autor on pälvinud tunnustusi nii kirjutatud kui ka illustreeritud raamatute eest ning tema teoseid avaldatakse väljaspool Eestitki. Registreerimine ja lisainfo: 653 2556 või manni@nulltln.lib.ee.

19. jaanuaril kell 10.00 on Pirita raamatukogul (Metsavahi tee 19) külas illustraator Tuulike Kivestu-Rotella. Illustraatori töid leiab nii lasteraamatutest kui ka -ajakirjadest. Registreerimine ja lisainfo: 683 0955 või pirita@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.