Mis uudist, raamatukogu?

Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Käesoleva aasta lõpetavad kaks vahvat kohtumist:

• 25. novembril kell 09.00 külastab Torupilli raamatukogu (Gonsiori 36) veebi vahendusel kirjanik Indrek Koff, kes tutvustab lastele oma raamatute saamislugusid, üheskoos uuritakse ka uuemaid lastekirjanduse uudiseid. Kohtumine toimub Zoomis. Eelregistreerimine ja lisainfo 600 9113 või torupilli@nulltln.lib.ee
  • 8. detsembril kell 11.00 kohtub Paepealse raamatukogus (P. Pinna 8) samuti virtuaalselt lastega illustraator Anne Pikkov, kes räägib lasteraamatutesse piltide joonistamisest ja illustratsioonide tekkelugusid. Tutvutakse kirjandusuudiste ja lasteajakirjade värskete numbritega. Kohtumine toimub Zoomis. Eelregistreerimine ja lisainfo: 632 7463 või paepealse@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.